+90 (532) 611 70 70

Crackli Office 2024'ü Ücretsiz İndirin

UKIFED  > Genel >  Crackli Office 2024'ü Ücretsiz İndirin
0 Comments

Office 2013 crack sürümünü indirmek ister misiniz? Pek çok sitede arama yaptığınız ve hayalinizdeki işyeri 2013 crack versiyonunu bulamadıysanız artık bunun için bir çözümümüz var. Workplace 2013 crack'ini indirmenin yerine WPS Office'i indirin.

WPS ofisi nedir ve işyeri 2013 çatlağının tadını nasıl çıkarabilirsiniz? MS Phrase gibi içindeki belgeleri düzenleyebilirsiniz. İçinde bir excel sayfası oluşturabilir ve bir PowerPoint sunumu yapabilirsiniz. WPS Workplace, Word, Excel, PowerPoint ve PDF'yi içeren tek bir yazılım programı paketidir. Office 2013 crack için çok para harcamak şart ama WPS işyeri için herhangi bir crack veya ürün anahtarına ihtiyacınız yok. Ücretsiz.

Ve bu metinde hala Office 2013 Crack'i tartışıyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen okumaya devam edin.

WPS Office neden Office 2013 Crack'ten Mükemmel Farklıdır?

WPS Office, Office 2013 Crack'ten çok farklıdır çünkü Workplace 2013 Crack, Word, Excel ve PowerPoint içerir ve WPS Workplace de tüm bu özelliklere sahiptir. WPS'te herhangi bir Cümle dosyasını düzenleyebilecek, Excel'de e-tablolar oluşturabilecek ve içinde gösteriler yapabileceksiniz ve sonunda ücretsiz, Workplace 2013 crack'iyle aynı. Hiçbir maliyet veya ürün anahtarı gerekmez. Bunun için herhangi bir yazılım istemezsiniz. İşte bu yüzden WPS işyeri Office 2013 crack'e en etkili alternatiftir diyoruz çünkü işyeri 2013 crack modelinin tüm özelliklerine sahiptir.

WPS Ofis Özellikleri

Aşağıda WPS ofisinin en iyi özelliklerinden bazıları listelenmiştir.

WPS Yazıcısı

WPS Author, WPS Office'in mükemmel bir özelliğidir. İçinde evrak işlerinizi tutabilecek, içindeki belgeleri geliştirerek her parçayı birlikte yapabilecek, Workplace 2013 Cracked MS Word'de bulunan her kaliteyi elde edebileceksiniz. Bunun dışında birçok farklı güzelliğe sahip. özgeçmiş oluşturma, özgeçmiş oluşturma vb. seçenekler ve bunların hepsini ücretsiz yapabilirsiniz.

WPS Workplace'te XLSX dosyası üzerinde çalışma yapılması öneriliyorsa WPS Spreadsheet kullanma çözümüne sahip olabilirsiniz. WPS Elektronik Tablosu, MS Excel'de bulunan tüm özelliklere sahiptir, ayrıca Excel'de olduğu gibi formüller yazabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli tablo ve grafikler yardımıyla verilerinizi en iyi şekilde saklayabilirsiniz. Ve hepsi ücretsizdir.

WPS Sunumu

WPS Workplace'te sunumunuzu bir PPTX dosyasında oluşturmak istiyorsanız veya bir sunum aldınız ve onu değiştirmeniz gerekiyorsa, WPS Sunumu özelliği size yardımcı olabilir. İçerisindeki 1000'lerce şablonun yardımıyla sunumunuza PowerPoint of Workplace 2013 Crack'te elde edemeyeceğiniz ideal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ve bunların hepsi değersizdir. Hiçbir şey ödememelisin.

WPSPDF

WPS'teki bir diğer harika seçenek de WPS Office'tir. En iyi özelliklerinin yardımıyla herhangi bir PDF'yi düzenleyebilir ve üzerinde herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir PDF dosyasını isteğinize göre iki öğeye bile bölebilirsiniz. Hiçbir bedel ödemeden sevilecekler ve sevilecekler. Bunun için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Microsoft Office 2013 için yüklü miktarda para ödemek, insanların neden MS Office 2013'e alternatif arayışına girdiğinin başlıca açıklamalarından biridir. Birçok kullanıcı, Microsoft Workplace 2013'ün lisanslı bir sürümünü satın almak için daha fazla paraya ihtiyaç duyabilir veya ek ücret ödemeye gerek duymayabilir. bu yüzden Microsoft Workplace 2013 cracklı model yazılım programını bulmamız gerekmektedir. Crackli modeli indirmek için tüm web siteleri güvenilir değildir. Üstelik modelin kodunun çözülmesi karmaşık olduğundan genellikle yorumlanamaz ve kullanılamaz. Korkma; bu kılavuz Microsoft Office 2013 crack sürüm anahtarını veya office2013 aktivasyon anahtarını edinmenin doğru yolunu gösterecektir.

Bölüm 1. Microsoft Workplace 2013 korsanı nedir?

Microsoft Workplace 2013 Cracker, süresi dolmuş Microsoft Workplace 2013 lisansınızı etkinleştirmek için ücretsiz bir araçtır. MS Office ürün anahtarı gibi farklı etkinleştirme yöntemlerinin aksine, bu yöntem hızlıdır, etkilidir, ömür boyu çalışır ve çok az zaman alır veya hiç almaz. Office 2013 yazılım program paketlerinizin farklı türdeki belgelerle çalışmasını sağlamak harika bir tekniktir. Bu cihazı kurumsal gelişim için kullanmalı ve araştırmanızda, ev fonlarınızda ve daha fazlasında kolaylık aşamasını en üst düzeye çıkarmalısınız.

Bölüm 2. Microsoft Office 2013'ün crackli sürümünün temel özellikleri:

MS Workplace 2013'ünüzü kırdığınızda, tüm işlevlerinde hiçbir ücret ödemeden keyif alabileceğiniz bir dizi seçenek açılır. Microsoft Workplace 2013 crackli sürümünün ilk işlevleri şunlardır:

MS Office Word 2013'ün Pro sürümü, PDF kayıt verilerini görüntülemenize, yönetmenize ve düzenlemenize olanak tanıyan bir PDF dosya biçimi işleyicisi içerir.

Muhtemelen Word ve PowerPoint'te en son görüntülenen veya değiştirilen yere dönebilir.

Bilgilerinizdeki kalıpları düzenli olarak tanır ve tamamlama seçenekleri önerir, böylece Excel 2013'te bilgi girişinde zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Excel 2013, bilgileri etkili bir şekilde özetlemenize, vurgulamanıza ve görselleştirmenize olanak tanıyan çok sayıda bilgi analizi aracına anında erişim sağlar.

Ayrıca, seçilen bir değeri veya formülü değiştirmenin çalışma sayfanızın farklı öğeleri üzerindeki etkisini görmek istediğinizde çok kullanışlı olabilecek tamamen yeni İzleme moduna da sahiptir.

PowerPoint 2013, konuşmacı notlarına, zamanlayıcılara ve gelecek slaytların önizlemesine erişim gibi heyecan verici yeni seçeneklere sahiptir.

Toplantılarınızda sunumunuzu internet üzerinden yayınlayarak, uzaktaki izleyicilerin sunumunuzu çok daha geniş bir izleyici kitlesi için gerçek zamanlı olarak görmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Outlook 2013, ekran değiştirmeden e-postaları, randevuları ve kişileri hızlı bir şekilde önizlemenizi sağlayan benzersiz bir Peeks işlevine sahiptir.

Heyecan verici sosyal medya entegrasyon özelliği artık sosyal medya ağlarına girebileceğiniz ve kişilerinizden gelen güncellemeleri ve mesajları görüntüleyip bunlarla birlikte çalışabileceğiniz anlamına geliyor.

OneNote'ta, el yazısı tanıma, ses ve video kaydetme ve çevre dostu gruplar için etiketlemeye yardımcı olan üstün bildirim alma özelliği gibi büyük geliştirmeler bulunuyor.

Entry 2013 güncellenmiş bir net uygulama işlevine sahiptir; bu, Access'i kullanarak öncelikle internet tabanlı veritabanları oluşturabileceğiniz ve bunlara internet tarayıcısı olan herhangi bir cihazdan erişilebileceği anlamına gelir.

Yarı 3. Microsoft Workplace 2013 Cracker'ı Ürün Anahtarıyla Ücretsiz Edinme

MS Office 2013 ürün anahtarlarının yönetilme biçiminde değişiklikler olmuş, anahtarın yalnızca bir kısmı yerel bilgisayarda depolanmıştır. Bu paket, Microsoft Excel ve Microsoft Word'ün yanı sıra kapsamlı bir dizi anahtar içerir. Her biri farklı özellikler ve işlevler sunan Workplace Skilled 2013, Office Residence and Students 2013 ve Workplace Business and Home 2013 dahil olmak üzere farklı paketler bulunabilir.

Microsoft Workplace 2013 64 bit crack'i indir

MS Workplace 2013, MS Office 2010'un gelişmiş bir modelidir ve selefine kıyasla gerçekten harika özelliklere sahiptir ve onu daha verimli ve daha iyi hale getirir. Son zamanlarda güncelliğini yitirmiş olsa da, yine de Microsoft'un resmi web sayfasından edinebilirsiniz, ancak etkinleştirmek ve tüm özelliklere erişmenize izin vermek için kesinlikle ürün anahtarına ihtiyaç duyar.

Windows kullanıcıları için yaygın bir yazılım programıdır; neredeyse tüm dizüstü bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarında MS Office yüklüdür ve hatta çoğu Mac müşterisi Microsoft Workplace'i kullanmaktadır. Çeşitli MS Workplace 2013 ekipleri arasında MS Phrase, Excel, Access, PowerPoint, Writer, Outlook, InfoPath ve OneNote bulunmaktadır. MS Office'in filmleri, resimleri ve farklı multimedyayı destekleyen ilk modelidir. MS Workplace 2013'teki bazı önemli iyileştirmeler, minimalist net tema, güncel arayüz, sabit program ve tabletler ve akıllı telefonların yanı sıra desteklenen tüm platformlarda görüntüleme gibi tamamen yeni MS Workplace 2013 sürümünü açtığınızda yansıtılır. ve masaüstü bilgisayarlar. MS Workplace 2013 crack sürümünü indirmek için aşağıda belirtilen adımları izleyin.

64 bit MS Office 2013 dosyasını web sitesinden indirin.

Microsoft Workplace 2013 32 bit çatlak elde ediyor

MS Office 2013'ün 32 bit sürümü genellikle çok karmaşık hesaplamalar gerektirmeyen kişiler için uygundur. 64 bitlik model gibi değil, 32 bitlik modeli 32 ve 64 bit çalışma yöntemlerine uygundur. Çalışması için daha az RAM gerektirir ve potansiyel sistem kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlayabilir. Her iki varyasyon da seçenekler açısından karşılaştırılabilir ve mükemmel uyumluluk sağlar. MS Workplace 2013'ün 32 bit sürümü üniversite öğrencileri, konut kullanıcıları ve hatta daha küçük kuruluşlar için önerilir. Kurulum ve indirme süreci 64 bit ile aynıdır ancak dosyayı indirirken 32 bit seçmeniz gerekecektir.

Web tarayıcınızı açın ve "https://www.gizmoconcept.com/obtain-microsoft-office-2013-crack/" adresine gidin.

32 bit MS Office 2013 dosyasını web sitesinden edinin.

İndirdikten sonra yerel depolama alanınızda ayırın ve kurulum dosyasını çıkarın.

Kurulum dosyasını çalıştırın ve tamamlanmasını bekleyin.

Daha sonra crack uygulamasını çalıştırın ve kolay adımları izleyin.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra MS Workplace 2013'ü bilgisayarınızda tam olarak aktif hale getirmiş olacaksınız.

Microsoft Office 2013 Ürün Anahtarı

Yazılım programını aktif hale getirmek ve kısıtlı özellikli yazılım programınızı fonksiyon açısından zengin bir yazılıma dönüştürmek için MS Workplace 2013 ürün anahtarlarını kullanmanız gerekmektedir. Aşağıda MS Office 2013'ü etkinleştirmek için kullanabileceğiniz bazı ürün anahtarları bulunmaktadır.

27NXC-XW8JQ-GC3V8-TK8CJ-4VR29

GYNKJ-H2J6Q-82B62-8HB4Y-7MF29

VJKVW-NH9QG-P6V6Q-3THDH-CYQ6X

HCGTN-XWF2W-XYRWM-RTWWR-FCXKK

4CDPD-3NJQV-MCVVR-63CCC-BTBG7

WJCHN-MCX3K-2B7HG-67QM8-JFD67

W76VN-6HRYP-HGY6V-QQ7FV-G6KKV

DBWH2-9KNBW-2Q6RY-JB99G-TJC9V

FCMXC-RDWMP-RFGVD-8TGPD-VQQ2X

Bölüm 4: Microsoft Office 2013 Cracked Modelinin Nasıl İndirileceği, Kurulacağı ve Kullanılacağına İlişkin İpuçları? (Windows veya Mac bilgisayar)

MS Workplace 2013'ü Dizüstü Bilgisayarınıza yerleştirme, kırma ve kullanmayla ilgili ayrıntılı süreci burada bulabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için bu talimatları adım adım takip etmeniz önerilir.

Microsoft 2013'ü İndirin ve Kurun

İnternet tarayıcınızı açın, FileHorse'u ziyaret edin ve MS Office 2013'ü bilgisayarınıza indirin.

İndirir indirmez, kurulum dosyasını zip paketi anlaşmasından çıkarın.

Daha sonra kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulum kalkanı sihirbazının talimatlarına uyun.

Cihazı takar takmaz açmayın ve Dizüstü bilgisayarınıza başka bir yazılım kurmayın.

Dizüstü bilgisayarınıza OInstall'ı indirin

OInstall, MS Office 2013'ün kırık bir sürümüne yönelik bir yükleyicidir. Bunu bilgisayarınızda çalıştırmak için, activar office bilgisayarınızdaki antivirüs programını göstermeniz gerekebilir. Dizüstü bilgisayarınızda anti-virüsünüzü devre dışı bırakmak için az önce bahsedilen adımlara uyun.

Ayarlar'a girmek için klavyenizdeki Windows + L tuşlarına basın.

Ayarlar'da, arama çubuğuna Windows yazın ve Ana Windows Güvenlik Ayarları'na tıklayın.

Virüs ve Tehdit Koruması'na ve ardından Ayarları Yönet'e tıklayın.

Aşağıdaki anlık görüntüde belirtilen tüm geçişleri kapatın.

Şimdi bu köprüden OInstall'ı kurun ve kurun.

OInstall'ı açın ve Power Takeaway Office'e tıklayın ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra OInstall'ı yeniden başlatın. Workplace'in 32 bit sürümünü mü yoksa 64 bit sürümünü mü kırmanız gerektiğini seçin ve Office'i Kur'a tıklayın.

Workplace Kurulumu dolduğunda Yardımcı Programlar ve Ayarlar sekmesine gidin. Workplace RETAIL => VL'ye tıklayın ve ardından Office'i Etkinleştir'e tıklayın.

Son olarak MS Workplace 2013'ün ömür boyu geçerliliğini kaybetmeyen crackli sürümünü kullanmalısınız.

Yarı 6. MS Office 2013'ün en iyi Çeşitliliği – WPS Office

Microsoft Office 2013'ü kırmak herkesin harcı değil. Teknik altyapınız yoksa crackleme sürecinde çözülemeyen sorunlarla karşılaşırsınız ve crackli modelin doğru çalışmamasına neden olursunuz. İşyeri bağlantılı şirketlere 360 ​​derecelik bakış açısı kazandıran ücretsiz bir yazılım programı olan WPS Office gibi alternatif bir yazılımdan yararlanmak daha sağlıklı olacaktır.

WPS Workplace, minimum kurulum ölçüsüne sahip olduğundan bilgisayar sistemlerinde hafiftir.

MS Workplace ile tanıdık bir arayüze sahiptir ve bu, insanların WPS Office'e geçiş yapması için çok yararlı olabilir.

Bu yazılım, PDF belgelerini doğrudan cihazın içinde açmanıza, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak tanıyan yerleşik PDF değiştirme yetenekleriyle birlikte gelir. Bu araç PDF'leri dönüştürecek, birleştirecek ve kesecek kadar güçlüdür.

WPS Workplace görsel olarak hoştur çünkü farklı görünümler ve temalarla özelleştirilebilir bir arayüz sunarak çalışma ortamınızı kişiselleştirmenize olanak tanır.

WPS Office, WPS Bulut aracılığıyla bulut depolama ve senkronizasyon yetenekleri sunarak belgelerinize istediğiniz yerden girmenize ve başkalarıyla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmanıza olanak tanır.

Ücretsiz Hepsi Bir Arada işyeri paketi, istediğiniz tüm araçları kusursuz bir şekilde entegre eder!

SSS

Home Windows 10'da Workplace 2013'ü nasıl etkinleştiririm?

Workplace 2013'ü Home Windows 10'da etkinleştirme işlemine ürün anahtarınızı girerek etkinleştirebilirsiniz.

Microsoft Workplace 2013'ü Windows 10'a ücretsiz olarak nasıl yerleştirebilirim?

Windows'ta MS Workplace 2013'ün etkinleştirilmemiş bir sürümünü yükleyebilir ve daha sonra tamamen ücretsiz olarak etkinleştirmek için daha önce açıklanan yöntemi kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 2013'ü nasıl edinebilirim?

Bir lisans satın alarak, MS Office 2013'ün süresi dolmuş sürümünü etkinleştirerek veya Workplace 2013'e erişim içeren Workplace 365'e abone olarak Microsoft Workplace 2013'ü edinebileceksiniz.

Workplace 2013'ün değeri ne kadar?

Son versiyonlarıyla değiştirilen MS Workplace 2013, hiçbir platformdan satın alınamayacak. Ancak internetten temin edebilirsiniz.

Soyut

Microsoft Workplace 2013, işyerinizdeki görevlerinizi çocuk oyuncağı haline getiren olağanüstü seçeneklerden oluşan bir güç merkezidir. Ama mutlaka cebinize zarar verecek doğru bir lisans gerektirir. Bu nedenle tüm bu harika seçeneklere erişebilmek için MS Workplace 2013'ün crackli sürümünü kullanmanız tavsiye edilir. Bununla birlikte, yazılımı kırmak çocuk oyuncağı değildir ve istikrarlı teknik bilgi gerektirir; bu da hayal kırıklığına, zaman ve canlılık kaybına neden olabilir.

Bu amaçla WPS Workplace adı verilen ücretsiz bir alternatife çevrimiçi ve çevrimdışı erişimde fayda var. Ayrıca WPS Office, MS Workplace'in neredeyse tüm kodekleriyle uyumludur ve temiz bir birlikte çalışabilirlik sunar. WPS Office ücretsizdir ve şifreleme, daha küçük kurulum ölçümü, Çapraz Platform Uyumluluğu ve WPS Bulut gibi birçok ekstra seçeneğe sahiptir. MS Office 2013'ü kırma konusunda tereddüt ediyorsanız, muhtemelen en iyi ücretsiz seçenek olan WPS Office'i deneyin.

Hakkında daha fazla bilgi kontrol etmeye hazırsanız Kmspico web sitesini kontrol edin.

Bir yanıt yazın