+90 (532) 611 70 70

FlatOut 2 PS4 için benzeri oyunlar

UKIFED  > Genel >  FlatOut 2 PS4 için benzeri oyunlar
0 Comments

Düz Çıkış 2

FlatOut 2, Bugbear Leisure tarafından geliştirilen ve Empire Interactive tarafından basılan bir Yarış, Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu video oyunudur. Oyun, 2004 yılında başlatılan FlatOut video sporunun devamı niteliğindedir ve tema, önceki oyundan daha çok yol yarışına odaklanmıştır. Avenue, Race ve Derby'ye benzer üç otomobil sınıfı vardır. Oyundaki dikkate değer değişiklik lastik tutuşudur ve artık katılımcı arabasının ekstra kontrolünü alabilmektedir. Ragdoll'un devamı, bu devamın büyük değişimidir ve katılımcı, aşırı hızda duvara çarpması durumunda yarış boyunca arabadan dışarı atılabilir. Erişilebilecek çok sayıda mini video oyunu var ve oyuncunun amacı kendini arabadan atmak ve kontrol panelindeki hassas noktalara ulaşmak gibi hedeflere ulaşmak için güreşmek ve daha fazlası. Çünkü sürücünün, katılımcının önce bitiş çizgisini geçerek yeteneklerini göstermesi ve rakiplerini yenmesi gerekiyor. FlatOut 2, Ayrıntılı Dünya, Çeşitli Yarışlar, Üç Otomobil Sınıfı ve daha fazlası gibi seçkin seçenekleri içerir. Test edin ve eğlenin.

download

PS4 için FlatOut 2 Benzeri Oyunlar

#1 FlatOut 4: Tam Delilik

FlatOut 4: Complete Insanity, Kylotonn tarafından oluşturulan ve Bighen Interactive tarafından çeşitli Platformlar için basılan bir Yarış, Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu video oyunudur. FallOut serisinin 4. taksitidir ve hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu modları içeren, esas olarak yarış oyununa odaklanmaktadır. Katılımcı, oyun boyunca tüm yeni ve heyecan verici özellikleri, modları ve belirli arabaları keşfedecek. Oyun yıkılabilir bir ortamda geçiyor ve sürücü olma fırsatı sunuyor. Kaos ve yıkım, çarpışma ve yok edilebilir ortamlarla yarış diyarına geri dönüyor. Katılımcı, gerçekleştirilen her gösteri için altı yeni gösteri ve ek faktörlerle birlikte spor ödülleri gerçekleştirebilir. Kişiselleştirmeyi kullanan çeşitli ortamlar ve pistler vardır ve katılımcı arabasını kendi tarzında değiştirebilir. FlatOut 4: Whole Insanity, Yeni Saldırı Modu, Mini Oyunlar, Yıkılabilir Ortamlar, Efsanevi Dublör Modu, Dinamik Parçalar ve daha fazlasını hatırlatan seçkin özelliklerden oluşur. Heyecan verici oynanışı, çok iyi mekaniği ve harika kontrolleri ile FlatOut 4: Whole Insanity, oynamak için mükemmel bir spordur.

#2 TrackMania Turbo

TrackMania Turbo, Nadeo ve Ubisoft tarafından birden fazla platforma yönelik bir Yarış, Tek ve Çok Oyunculu video oyunudur. Oyun, Sanal Gerçeklik bileşenini destekliyor ve selefiyle aynı oynanışı sunuyor. 2009 yılında Nintendo Wii için piyasaya sürülen TrackMania oyununun ana oyunu. Valley Down ve Dirty, Worldwide Stadium, Rollercoaster Lagoon ve Canyon Grand Drift gibi 4 farklı yerde 200'e kadar parkur mevcuttur. Öncelikle daha önceki girişler gibi gösterilere odaklanır ve Double Drive ve Marketing harekâtı gibi yeni modlar içerir. İlk hedef, pistteki diğer AI kontrollü karakterlere veya diğer oyunculara karşı yarışmak ve hepsinden kurtulmak veya bitiş çizgisini onlardan önce geçmek için güreşmektir. Oyuncunun dünyaya atlamak için monitörü ve otomobilini seçmesi gerekiyor. Arkadaşlarınızı etkilemek ve en iyi sürücülerden birine dönüşmek için birden fazla maç kazanmak için sürüş becerilerinizi gösterme fırsatını yakalayın. TrackMania Turbo, 4 Ortam, Kampanya Modu, Çift Sürücü, Monitör oluşturucu, VR Yeteneği ve daha fazlasına karşılık gelen temel özellikler sunar. TrackMania Turbo, oynaması hayal edilemeyecek bir yarış oyunudur.

Bu makaleyi değerlendiyse ve ayrıca Need for Speed: Underground 2 hakkında daha fazla bilgi verilecek isterseniz, web sayfamızı ziyaret edin.

Bir yanıt yazın