+90 (532) 611 70 70

Hız Yeraltı İhtiyacı 2

UKIFED  > Genel >  Hız Yeraltı İhtiyacı 2
0 Comments

download

Need for Velocity: Underground 2, need for speed underground 2 free download modifiyeli arabalara heyecan verici bir ilgiyle seriyi açık dünya yarışları dünyasına taşıyor. Bayview metropolünü keşfederken hız göstergesini gömmek ve önceki farklı yarışçıları havaya uçurmak, bu atari tarzı yarış oyununda bir sorundur. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi Need for Pace: Underground 2, ultra hızlı yarışlar ve acımasız çarpışmalar içeren diğer oyunlardan farklı olarak ivmeyi hissetmenizi sağlar. Zorlu tuner yarışı sahnesinde hayatta kalabilmek için Bayview'deki en kolay sürücü olmak üzere büyümeniz gerekecek!

download

Başlıca Oyun Seçenekleri

– İnanılmaz derecede hızlı yarış oyunu – 29 özelleştirilebilir otomobil – 8 tamamen farklı yarış çeşidi

Hikaye

Want for Pace: Underground 2, ana spor olan Want For Pace: Underground'da kurulan hikayeyi, karakterinizin Olimpiyat Şehri'nde mükemmel sürücü olarak taçlandırılmasıyla hemen sürdürüyor. Hastanede iyileştikten sonra bir kez daha yarışçı zaferine ulaşma umuduyla yepyeni Bayview şehrine seyahat ediyorsunuz. Ancak kutlama sırasında rakip bir çetenin vur-kaç kazası sonucu otoyolda pusuya düşebilirsiniz. Kazançlar yağmaya başladığında, züppe Caleb Reece liderliğindeki Wraith'ler olarak bilinen bir bölge yarışçıları çetesinin dikkatini çekiyorsunuz. Olimpiyat Şehri'nde size saldıranın Caleb olduğu ortaya çıkınca reytingi hesaplayıp onun unvanını almaya karar veriyorsunuz.

download

Her ne kadar hikaye, karakterinizi en iyi olma motivasyonuyla Olimpiyat Metropolü'nden Bayview'e iterek amacına ulaşsa da, küçük ayrıntılarda biraz saçmalık var. Karakterler genellikle gereksiz, garip bir yol diliyle konuşurlar ve ses performansı genellikle oldukça tehlikelidir. Bir yarışın ortasındayken saçmalıkları gözden kaçırmak kolaydır ancak ara sahnelerin kalitesizliğini göz ardı etmek zordur. Hikaye kendi iyiliği için fazlasıyla kritik olsa da yeterince tatmin edici.

Oynanış

Burnout ve Midnight Club 3: DUB Versiyonu gibi farklı yarış oyunlarını derinlemesine eşleştiren Need for Speed: Underground 2, tamamen tuner otomobillere odaklanarak farklılaşıyor. Dahil edilen 29 arabadan çoğu şık ve modifikasyona hazır, fiziki kit, alt takım neonları veya muazzam bir spoyler olsun ya da olmasın. Koleksiyonda ilk kez Need for Velocity: Underground 2 ayrıca açık bir dünya sunuyor, böylece istediğiniz zaman boyut görevlerini keşfedebilir ve bunlara katılabilirsiniz. Bayview'de mükemmel bir sürücü olabilmek için çeşitli yarışlara katılmalısınız, ancak daha fazla para kazanmak için sponsorluk etkinliklerinize katılmak da iyi bir fikirdir.

Otomobilinizin görünümünü veya hissini değiştirseniz de değiştirmeseniz de, Want for Speed: Underground 2'de gülünç miktarda özelleştirme de mevcut. Oyuncular, çıkartmalar da dahil olmak üzere farları değiştirerek, hidrolik programlar koyarak ve hatta otomobilin stereosunu yükselterek çok çeşitli güzellik seçeneklerini deneyebilirler. Performans yükseltmeleri, süspansiyon, lastik tutuşu, dişli oranları ve daha fazlası gibi konularda mükemmel ayarlama yapma olanağıyla daha da ileri düzeydedir. Tamamen tuner otomobilleriyle ilgili bir oyun için Need for Pace: Underground 2'de ayar seçenekleri sıkıntısı yok.

Çözüm

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yarış oyunu var, ancak Want for Pace: Underground 2, yalnızca oyunun hızına bağlı olarak ilginizi hak ediyor. Bayview sokaklarında dolaşmadığınız zamanlarda oyunun çok çeşitli özelleştirme seçenekleri, en sevdiğiniz arabayı tamir etmek için saatler harcamanızı kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın