+90 (532) 611 70 70

KMSAuto nET – Windows'u Etkinleştirmek İçin Harika Bir Yaklaşım – Riotboard.org

UKIFED  > Genel >  KMSAuto nET – Windows'u Etkinleştirmek İçin Harika Bir Yaklaşım – Riotboard.org
0 Comments

KMS Auto Internet, Windows için son derece etkili, kullanıcı dostu ve güvenli seçenekleriyle tanınan, iyi bilinen bir aktivatördür. Microsoft ürünlerine uygundur ve çok sayıda gelişmiş sürümü vardır. Geliştirilmiş varyasyonlarından biri olarak kabul edilirse, tüm Microsoft Windows ve Office varyasyonlarını etkinleştirebilir.

Seçenekler

Bu yazılım tamamen yasaldır ve Microsoft firmasının yazılım programı için özel olarak tasarlanmıştır. Bazı avantajlar arasında hızlı verimlilik, kullanımı kolay bir arayüz, güvenli ürün anahtarı kurulumu ve güvenilir bir referans sistemi yer alır. Çok uzun zamandır piyasada olan güvenilir ve emniyetli bir cihazdır.

Bu yazılımı internetteki diğerlerinden ayıran yeni bir özelliği var. Muhtemelen Home Windows 10, 8.1, 8, Server 2008, 2008 R2 ve 2012 ile birlikte çeşitli Home Windows çeşitlerini etkinleştirmek için doğru ürün anahtarını keşfedecek ve kalıcı etkinleştirme sağlayacaktır.

Bu sistem, her ikisi de otomatik olan ve optimum aktivasyon yöntemini seçen Otomatik CCM ve Otomatik No'da çalışır. Süreç daha az karmaşık hale getirilir ve kılavuz ayarlarında titiz ayarlamalara duyulan ihtiyaç azalır.

Ayrıca program, kurulumun başarılı olması durumunda aktivasyon algoritmasını saklayıp hatırlayabilen bir Hack yazılım programı içerir. Bu cihazı yalnızca çalışan sistem yöneticilerinin veya uzmanların kullanması gerektiğini unutmamak önemlidir.

Avantajları

KMSAuto NET aktivatörünün bazı büyük avantajları arasında hızlı çalışma hızı, birincil kullanımdan gezinmesi kolay kolay arayüz, kullanışlı referans sistemi, ürün anahtarı yükleme potansiyeli ve çeşitli yararlı ek araçlar yer alır.

Bu sistem, Ev pencerelerini ve Ofis ürünlerini yalnızca tek bir tıklamayla etkinleştirmek için bir Otomatik moda sahiptir. Bu modda, aktivatör tüm hayati süreçleri otomatik olarak yöneteceğinden tüketici hiçbir şeyi yapılandıramaz. Kılavuz ayarlarına girmek için "Sistem" sekmesine gidin. Etkinleştirme sürecini kontrol edebilir, gerekli tüm yapılandırmaları ayarlayabilir ve Windows veya Office işlevleri için anahtarları ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Zamanlayıcı modu, çalışma sistemini ve diğer ilgili ürünleri etkinleştirmek için bir program ayarlamanıza olanak tanır. Lisans anahtarının süresi dolarsa yeniden etkinleştirmeniz gerekir. Bu sistem, aktivasyon sürecini gösteren ve her adımı İngilizce olarak açıklayan bir konsol içerir. Planlayıcı modu boyunca ürünleri on gün içinde yeniden etkinleştirebileceksiniz. Eğer bir hata varsa konsol içerisinde bir mesaj belirerek gerekli işlemi yapabilmenizi sağlar.

KMSAuto NET aktivatörü, Ana pencereleri etkinleştirmek için sağlam ve güvenilir bir cihazdır. Hızlı performansı anımsatan özellikler, kullanımı kolay bir arayüz, güvenli ürün anahtarı kurulumu, referans sistemi ve tek tıklamayla etkinleştirme işlemiyle Otomatik mod sunar. Microsoft ürünlerinin farklı çeşitlerini hızlı bir şekilde etkinleştirmek isteyen çalışan sistem yöneticileri veya uzmanları için mükemmel bir alternatiftir.

Ayrıca Zamanlayıcı modu, müşterilerin süresi dolmuş lisans anahtarlarını on gün içinde yeniden etkinleştirmek için programlar ayarlamasına olanak tanır. Umarız bu genel bakış size KMSAuto NET'in aktivasyon sürecini basitleştirmeye ve hayatınızı kolaylaştırmaya nasıl yardımcı olabileceği konusunda fikir vermiştir.

Bir yanıt yazın