+90 (532) 611 70 70

Microsoft Office 2024 için Aktivatör – KMSPico

UKIFED  > Genel >  Microsoft Office 2024 için Aktivatör – KMSPico
0 Comments

Microsoft Office 2013 için Aktivatör – KMSPico

download

Microsoft Office 2013 (ayrıca Workplace 2013 olarak da anılır ve kod adı Office 15'tir), Microsoft'un çok sevilen ofis paketinin bir sürümüdür ve Office 2010'un halefidir.

Paket anlaşması 16 Temmuz 2012'de tanıtıldı.

download

Workplace 2013, ARM işlemciler için Home Windows RT'nin bir parçası olarak ve Windows'un x86 ve x64 çeşitleri için ayrı olarak mevcuttur.

19 Ekim 2012 ile 30 Nisan 2013 tarihleri ​​arasında Microsoft Office 2010'u satın alıp etkinleştiren kullanıcılar, Microsoft Workplace 2013'ü ücretsiz alma şansına sahip oldu. Microsoft Office 2013'ün ilgili modeline yükseltme 31 Mayıs 2013 tarihine kadar ücretsizdi.

Microsoft Office 2013 için KMSPico Aktivatörü Nedir?

KMSpico, Home Windows 8 ve Office 2013 için yepyeni aktivatördür. Bu yardımcı programın analogları yoktur, çünkü tüm aktivasyon otomatik olarak gerçekleşir ve yalnızca aktivatörün başlatılmasından ibarettir, başka bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Aktivatörün Özellikleri

– Eski varyasyonlar da dahil olmak üzere Microsoft lisanssız toplu paketlerinin etkinleştirilmesi. – Microsoft'un lisanssız paketlerini etkinleştirmeye yönelik önceki girişimlerin geçmişini ortadan kaldırın. – Aktivasyondan sonra herhangi bir güncellemeyi yükleyebileceksiniz çünkü bu, üretici tarafından sunulan ve sistemdeki bilgilerin yerine geçmeyen bir aktivasyon metodolojisidir. – Standart 32 bit atmosferde ve 64 bit durumlarda çalışma. – Herhangi bir KMS sunucusu 180 gün boyunca aktivasyon sunar. Merak etme! Otomatik olarak yenilenir.

Artıları

– Taşınabilir model. Yerleştirilmek istenmiyor. – Gerçek Aktivasyon. – Ömür Boyu Etkinleştirme. – Tek Tıklamayla Etkinleştirme. – Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım İçermez. – Tamamen Ücretsizdir.

download

Eksileri

– Antivirüs ve Windows Defender tarafından algılandı. – Startup boyunca katılmak istiyorsunuz.

Aktivatör Edinin

İndirdikten sonra kullanım talimatlarınız olabilir, aşağıya bakın.

Aktivatör almanın başka bir yolu da bu web sayfasından edinmektir.

KMSPico'yu kullanarak Workplace 2013'ü nasıl etkinleştireceğinizi öğrenin?

Adım 1: Bu Workplace'e sahip olmadığınızda Microsoft Workplace 2013'ü indirebilirsiniz. Adım 2: Windows Defender ve AntiVirus'u kalıcı olarak devre dışı bırakın. Aktivatörü engellememeleri için gereklidir. ->Devre dışı bırakma talimatı: Ana pencere 7|Ana pencere 8.1|Windows 10|Ana pencere 11<-Adım 3: Dosyayı indirin, WinRaR'ı kullanarak sıkıştırın. Sıkıştırmayı açma şifresi – " windows ". ->Zip açma talimatı<-

Adım 4: " KMSELDI.exe " yönetici dosyasını açın . Adım 5: Office'i etkinleştirmek için kırmızı büyük düğmeye basın.

Adım 6: 20 saniye bekleyin.

Video

Düzenli Olarak Talep Edilen Sorular (SSS)

Burada, çoğunuzun bilmek istediği, sürekli sorulan bazı sorular listelenmiştir ve birçok kişi bu konuda internette arama yapmaktadır.

Bu yüzden bu soruların bazılarını ve çözümlerini topladım.

Ancak sorunuzu bu kayıttan bulamadığınızda, açıklama bölümünde bana sorabilirsiniz. Bu soruyu yanıtlamak için elimden geleni yapacağım.

download

Aktivatör yardımcı olmadıysa ne yapmalı?

Bu tatsız olayın çeşitli nedenleri var ve sizin adınıza çok üzgünüz. Etkinleştiricinin yönetici ayrıcalıklarıyla başlatılıp başlatılmadığını, activator office 16 (https://precursor.cl/office-clave-de-producto/) – https://kmspico-official.org/activator-office-2019/ – antivirüs ve Windows Defender'ın devre dışı bırakılıp bırakılmadığını test etmeye çalışın. Yine de yardımcı olmazsa Ana pencereleri yeniden başlatın. Yeniden Yükleyici aktivatörü seçeneğini kullanmanız gerekir.

Yasal Ana pencere aktivasyonuna sahipsem ne yapmalıyım, bu durumu etkiler mi?

Aktivatör, bir lisans anahtarınız olup olmadığını tespit edebilir ve her şey çalışıyorsa onu yalnız bırakabilir, böylece güvende olursunuz!

Antivirüs yazılım programım neden virüs keşfetti?

Microsoft'un bu yazılımı kara listeye eklediği açıkça görülüyor, dolayısıyla bu gerçekten yanlış bir sonuç. Kararsız kaldıysanız dijital alanda test yapın..

Bu programı yükledikten sonra güncellemeleri yükleyebilir miyim?

Evet elbette. Sorun varsa tekrar etkinleştirin, ancak neredeyse kesinlikle her şey etkili olacaktır.

Çözüm

Bir yanıt yazın