+90 (532) 611 70 70

Revit Ücretsiz İndirin – 2024 Son Sürüm

UKIFED  > Genel >  Revit Ücretsiz İndirin – 2024 Son Sürüm
0 Comments

Revit, mimarların, mühendislerin ve inşaat gruplarının yüksek kaliteli binalar ve altyapı tasarımları oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Autodesk BIM yazılım programıdır. İş dünyasındaki profesyoneller, parametrik doğruluk ve hassasiyetle 3B'de model şekilleri, yapıları ve yöntemleri kolayca oluşturmak için Revit'i kullanır.

download

Projeler değiştikçe dokümantasyon çalışmalarını kolaylaştırmak ve planlarda, cephelerde, çizelgelerde ve kesitlerde yerinde revizyonlar uygulamak için değerli bir yazılımdır.

Revit ücretsiz bir araç olmasa da, cihazı indirip 30 gün boyunca hiçbir şey yapmadan deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki talimatlara bakın ve size Revit'i dizüstü bilgisayarınıza ücretsiz olarak nasıl indirip kuracağınızı göstereceğim.

Revit'i Bilgisayarınıza Ücretsiz İndirmenin ve Kurmanın Kolay Yöntemleri

Dikkat: Revit'e koymak için en az 32 GB sabit disk alanına ihtiyacınız olacak.

1. Resmi Revit indirme web sayfasına gitmek için kenar çubuğundaki İndir düğmesine tıklayın. 2. Kurulum dosyasını almak için "Ücretsiz denemeyi indir" düğmesine tıklayın. 3. Kurumsal veya Eğitim'i (üniversite öğrencileri için) seçin ve devam etmek için İleri'ye tıklayın. 4. Autodesk hesabınızda oturum açın veya yeni bir kişiyseniz yeni bir hesap oluşturun. Bu sizi indirme bağlantısına götürebilir. Kurulum'a tıklayın, ardından kurulum dosyasını almak için indir'i seçin. 6. Revit'i koymak için bir konum seçin, revit estudiantes crack ardından kurulum düğmesine tıklayın. 7. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin, ardından cihazı başlatın. Kurulumun web bağlantınıza bağlı olarak 40 dakikaya kadar sürebileceğini unutmayın. 5. İndirmenin tamamlanmasını bekleyin, ardından indirme klasörünüze gidin ve kurulumu başlatmak için.exe dosyasına çift tıklayın. 8. Kurulum tamamlandıktan sonra Autodesk ID'nizle birlikte giriş yapın.

Revit'i Dizüstü Bilgisayarınızdan Kaldırmanın Yolu

Artık Revit'i tercih ettiğiniz BIM aygıtınız olarak kullanmak istemiyorsanız, onu dizüstü bilgisayarınızdan kaldırmanın yolu şöyledir:

1. Windows arama çubuğuna Program Ekle veya Kaldır yazın ve Enter tuşuna tıklayın. 2. Kaydırın ve yükleme paketleri kaydında Revit'i bulun, ardından Kaldır düğmesine tıklayın. 3. Kaldırma sihirbazı açıldığında, yazılımı kaldırmanız gerektiğini onaylayın ve bilgisayarınızdan silinecektir. Bu adımı Dizüstü Bilgisayarınızda listelenen tüm Revit yüklemeleri için tekrarlayın.

Diğer seçenekleri denemek isterseniz aşağıdaki ücretsiz alternatiflere göz atın.

Revit'e Genel Bakış

Revit, veri modelleme (BIM) oluşturmak için kullanılan güçlü bir araçtır. Bu genellikle çok sayıda disiplinde inşaat girişimleri için 3B, 4B ve 5B verilerinin oluşturulmasını ve yönetilmesini gerektirir. Revit, bir binanın duvarları ve kapıları gibi karmaşık geometriler ve öznitelik bilgileri ve nesneleri içerir. Bu öznitelik bilgileri bir inşaatı ve geliştirme sürecini tanımlamaya yardımcı olur.

Autodesk Revit, öğrenciler, yapı mühendisleri, inşaat mimarları, peyzaj mimarları, yapı mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, tesisat (MEP) mühendisleri ve inşaat müteahhitleri için tasarlanmıştır. Etkileşimli ve yüksek kaliteli 2B ve 3B mimari çizimler oluşturmak için size özel bir araç seti ve birleşik bir görev ortamı sunar.

Revit Seçenekleri

Yapı Tasarımı: Kavramsal tasarım, mimari modelleme oluşturun, seviye bulut araçlarını, bulut oluşturmayı ve 3B tasarım görselleştirme araçlarını kullanın.

Yapısal Mühendislik ve Üretim: Fiziksel ve analitik modelleme, yapısal çelik modelleme, donatı detaylandırma, analizle çift yönlü bağlantı ve çok daha fazlasını gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

MEP Mühendisliği ve Üretimi: HVAC tasarımları ve dokümantasyonu, elektrik tasarımları ve dokümantasyonu, sıhhi tesisat tasarımı ve dokümantasyonu, MEP Üretimi detaylandırması ve farklı işlevler arasında içgörülerin entegrasyonu konusunda yardım sağlayabilirim.

İnşaat Tasarımları: Bina modelleme ve bina koordinasyonu için araçlar barındırır. Herhangi bir yapının inşa edilebilirlik ayrıntılarını görüntüleyebilir ve 2D sayfaları içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Güzel Çalışma Ortamı: Revit, üretken tasarımlar oluşturmanızı, çalışma dosyanızı paylaşmanızı, üzerinde çalıştığınız meydan okumanın özelliklerinden tablolu bir gösterimle programlar oluşturmanızı ve bilgileri yaygın olarak kullanılan dosya formatlarında paylaşmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, basit iletişim için tasarımlarınıza açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Eklentiler: API erişimi ve üçüncü taraf sosyal toplantı araçlarıyla yazılımın işlevselliğini geliştirin. Örneğin, Dynamo for Revit, Revit'te BIM iş akışlarını artırmanıza ve optimize etmenize olanak tanıyan açık kaynaklı bir grafiksel programlama yazılımıdır.

Revit'e Ücretsiz Alternatif Seçenekler

SketchUp: SketchUp, Google tarafından mimari tasarımlar, iç tasarımlar, inşaat ve makine mühendisliği tasarımları ve film ve video oyun tasarımları da dahil olmak üzere çeşitli çizim amaçları için tasarlanmış bir 3B modelleme bilgisayar programıdır. SketchUp'ın hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları mevcuttur.

Candy Residence 3D: Candy House 3D, ev planları çizmek ve üzerlerine mobilyaları yerleştirmek için tasarlanmış ücretsiz bir iç tasarım yazılım programıdır. Uçlarınızı 3B olarak görselleştirebileceksiniz. Mobilya, duvar, zemin ve tavanlar için renkleri, dokuyu, boyutu ve yönelimi değiştirebilirsiniz.

SSS

Revit ücretsiz mi?

Revit güvenli mi?

Önceden tasarım deneyimim olmasa bile Revit'in avantajlarından yararlanabilir miyim?

Bir yanıt yazın