+90 (532) 611 70 70

Tanışmak Değerlidir :) Merhaba

UKIFED  > Duyurular, Genel, Hungarian Vizsla >  Tanışmak Değerlidir :) Merhaba
0 Comments

Merhaba, ben Dr. Mustafa Ulaş Atasoy 🙂

Manisa Akhisar doğumluyum. Sevgili eşim Müzik Öğretmeni Hülya Atasoy ile evliyiz ve üç çocuğumuz var.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Eğitim Fakültesinde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım. Alanım Müzik Eğitimi .

Hayat insana bir çok kapılar açıyor. Bu kapılardan birinin getirdiği çok değerli bir yerde olduğumu hissediyor ve hepinizi kalpten en samimi duygularım ile selamlıyorum.

Köpekler ve hayvanlar ile serüvenim her hayvan severin olduğu gibi çok küçük yaşlarda başlamıştı. Babamın eve getirdiği tavşancı Kopay ırkı yavru bir köpek ile…Adını Ateş koymuştum. Babam avcı değildir ama Ateş büyüdükçe içgüdüsel olarak bütün avcı köpekler gibi içgüdülerine yenik düştü. Yakaladığı tavukları eve getirmeye başlayınca, babam “Savcı” mesleği icabı hükmü verdi ve Ateşi bir avcıya verdik.

Sonrasında her yerde köpekler ve peşlerinde ; onlar ile iletişime geçme, onları tanıma anlama çabasında olan birisi olarak bendeniz.

Şimdilerde kırk beş yaşlarımdayım. Ömrümün  kırk yılını insanlardan ziyade köpekler ve hayvanlar ile geçti. Özellikle Hungarian Vizsla ırkı  başta olmak üzere köpek davranışları ile ilgili uzun yıllardır hem okuyor hem de gözlemler yapıyorum. Yaşadığım deneyimler, bilgi birikimim ve fikirlerimi paylaşmak için bu platformda yazılarımı paylaşacağım.

Burada olmama ve siz değerli köpek dostları ile buluşmama fırsat tanıyan Boran Aydın başkanıma  teşekkürlerimi bildirmek  istiyorum.

Umarım genel olarak hayvanlar özelde insan ve köpekler arasında gerçekleşen, paylaşılan  bu alan, tüm yaşantımıza nüfus eder, yeni arkadaşlık dostluklara kapılar aralar.

Diliyorum ki UKIFED çatısı altında başta köpek dostlarımız olmak üzere dünyanın ihtiyacı olan o sevgi, saygı ve hoşgörü harman olur, dünyanın her noktasına yayılır.

Köpek dostlarınızla birlikte sağlıklı mutlu nice  günleriniz olsun.

Tanışmaktan onur duydum.

 

Bir yanıt yazın