UKIFED bele başvurularınızı aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz.


Şecere Soy Kütüğü Başvuru Formu;

Köpeğiniz için Yurt dışından ya da yurt içindemens nike air max nike air jordan mid air jordan 11 cmft low nike air max womens air max goaterra 2.0 nike air force jordan air max goaterra 2.0 air max 97 sale air jordan 4 military black cheapest jordan 4s wmns air max 270 nike air jordan 1 mid se nike air max pre day nike air max pre day air jordan 11 cmft lown çıkacak yeni Şecere başvuruları için aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

Üretici Başvuru Formu;

Köpek Üretim İsim tescil belgesi için aşağıdaki linkten Başvuru Yapınız.

Sıralı Yavru Şecere Başvuru Formu;

Yeni doğan yavruların için Şecere talebinizi toplu olarak aşağıdaki linkten yapabilirsiniz. Anne ya da Baba sının daha önceden UKIFED kayıtlarına eklenmiş olması gerekmektedir.

Köpek Eşleştirme Formu ;

Eşleştirdiğiniz( çiftleştirdiğiniz) köpekler için beyan formudur. Başvuru sonrasında ücret alınmaz. Eşleşme bildirimi ve taraf haklarını korumak için hazırlanmıştır.

Doğum Beyan Formu ;

Eşleştirilen köpek yavrularını için beyan formudur. Başvuru sonrasında ücret alınmaz. Başvuru sonrasında yavrular için Şecere çıkartılması talep edilir ise ” Sıralı Yavru Şecere Başvuru Formu” ile Şecere talebinden bulunabilirsiniz.

Hakemlik Başvuru Formu ;

Yurt içi ve Yurt dışında yapılan yarışmalarda hakem olarak görev almak isteyen kişiler, aşağıdaki linkten başvuru yapabilirler. Yapılan başvurular sistemimizde kayıt altına alınarak, Hakemlik için düzenlenecek olan seminerlere katılım için değerlendirilecektir.

Köpek Eğitmenliği Yeterlilik Belgesi ;

Köpek Eğitmeni olanlar, ve Köpek eğitmeni olmak isteyen kişiler, aşağıdaki linkten başvuru yapabilirler.

Yapılan başvurular sistemimizde kayıt altına alınarak, Eğitmenlik için düzenlenecek olan seminerlere katılım için değerlendirilecektir.