+90 (532) 611 70 70

KMSpico 11 Windows ve Office Ücretsiz 2024 İçin Son Aktivatörü İndirin

UKIFED  > Genel >  KMSpico 11 Windows ve Office Ücretsiz 2024 İçin Son Aktivatörü İndirin
0 Comments

Özellikle teknoloji aşığı olduğunuzda kimse sınırlarla yaşamaktan hoşlanmaz. Evet, gündelik eylemlerde sınırlar çizildiğinde, yaşamanın pek çok kişi için telaşlı ve sorunlu hale geldiğini görüyoruz. Herkes her gün çok sayıda yazılım ve işlevle uğraşmak zorundadır, ancak premium modelden hiçbir ücret ödemeden yararlanmak gerçekten kolay değildir.

KMSpico Aktivatörünü İndirin

Kmspico'yu indirin

Kmsauto'yu indirin

Microsoft Araç Kitini İndirin

– KMS'yi yüklemeden önce Defender'ı kapatın. – İndir. – Yükle. – Bilgisayarı yeniden başlatın. – Tamamlamak

Bilgi birikiminin gelişmesiyle birlikte işyerlerinde, eğitim kurumlarında ve yaşamın farklı alanlarında Windows ve Office kullanımı da heyecanlandı, ancak üniversite öğrencileri veya işyeri personeli için MS'in ücretli veya tam sürümünü kullanmak kolay değil. eşya. Yani Windows ve MS Office'i tüm seçenekleriyle ücretsiz olarak kullanan KMSpico kullanışlı oluyor. Mükemmel aktivatör, Vista, 7, 10, sekiz ile birlikte Windows işletim sistemi için tamamen çalışır ve tüm MS ürünleri için çalışır. Resmi KMSpico'dan nasıl yararlanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

KMSpico nedir?

KMSpico, Windows ve MS Office'in doğrulanmasına yardımcı olan korsan yazılım programıdır. KMS teknolojisinin Microsoft Şirketi tarafından karşılıklı satın alma için başlatıldığını bilmek sizi şaşırtabilir veya lisans anahtarlarının kamu kullanımına yönelik aktivatör türünde başlatıldığını söyleyebilirsiniz. Etkinleştirici, Windows ve Office'i etkinleştirme zorluğunu çözen Daz geliştiricisi tarafından başlatıldı. Microsoft düzenlemelerini ihlal etmediği için KMSpico'yu kullanmak yasa dışı değildir. KMSpico kesinlikle her makinenin güzel KMS bilgi birikiminden yararlanmasına izin veren bir mahalle sunucusu gibidir.

KMSpico'yu kullanmak güvenli değil mi?

KMSpico, kullanımını yasa dışı kılan korsan bir yardımcı programdır ancak kullanılması güvenli değildir. Bu, Microsoft tarafından halka açık kullanım için başlatılan virüssüz bir Anahtar Yönetim Sistemidir, ancak uzmanlara yanıt olarak müşteriler, bilgisayar sistemlerini kötü amaçlı yazılım veya virüslere karşı daha duyarlı hale getirerek bilgisayar sistemlerini tehlikeye atmaktadır. Ancak güvenlik açığının ardındaki açıklama, cihazın çalışması için antivirüsün devre dışı bırakılmasıdır. Bu nedenle KMSpico'nun nasıl çalıştığına dair güvenilir bir bilgi bulunmamaktadır. Sistem yazılımı güvenilirdir ve kullanımını güvenli kılan herhangi bir bağlantılı siber tehdit içermez.

KMSpico nasıl çalışır?

KMS, MS Office ve Windows'u etkinleştirmek için kullanılan bir teknik bilgi olan Anahtar Yönetim Hizmeti anlamına gelir. Çoğunlukla tüm topluluk yöneticileri KMS sunucularına ulaşmaya ve gerekli şirketleri etkinleştirmeye çalışır. Birçok bilgisayar korsanlığı üyesi, sağlayıcılarına mevcut anahtarı yeni lisanslı anahtarla değiştirerek sağlayıcıların yasa dışı bir uygulama olan KMS sağlayıcılarına bağlanmasına izin veriyor. Bu sistem her türlü PC'de sorunsuz bir şekilde çalışır ve herhangi bir yenileme istememelidir.

Kurulumdan sonra KMSpico yazılımını açın. Pembe renkli etkinleştirme düğmesine tıklayın. Yalnızca tek bir tıklamayla bilgisayarınıza yüklenen Microsoft Office ve Windows'u etkinleştireceksiniz.

KMSpico Sistem yardımı

KMSpico'ya en yeni modeliyle online olarak hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. En yeni modeli, Windows 10 ve Office 2016'nın onu hiçbir ücret ödemeden kesintisiz olarak etkinleştirmesine yardımcı olur. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 da Windows'un desteklenen sürümleridir, aktivatör ise Office 2007, Office 2010, Office 2013 ve Office 2016'yı etkinleştirir ve şimdi bile Office 365'e de yardımcı olur.

Bu nedenle, Microsoft Ürününe yüklediğiniz herhangi bir şeyin süresi dolmak üzereyse, onu KMSpico ile etkinleştirmek en iyisidir. Hemen yükleyin. KMSpico 11.0.0'ı çalıştırmak için sisteme en yeni Microsoft.Net çerçevesinin yerleştirilmesi önerilir.

KMSpico'yu kullanmanın özellikleri

KMSpico kurulduktan sonra sistemde birçok farklı işlem gerçekleşir. Bu uygulamalar, çalışma sisteminin güvenlik önlemlerini aşmak için manipüle ediliyor. Ancak yazılım programının sistemi bozmaması olumlu bir gelişme. Etkinleştirilmiş bir KMSpico'nun seçenekleri aşağıdadır.

– Kurulum sırasında yazılım, gerektiğinde geri alınabilecek şekilde çalışma sisteminin tüm lisans bilgilerini yeniden oluşturacaktır. Bu yüzden birkaç yozlaşmış sistemden korkmayın. – KMSpico ürün etkinleştirme kökünü bulur ve dijital bir sertifika yükler. Yöntem herhangi bir topluluk egzersizi içermiyor; sisteminizi web'e bağlamak istemiyorsunuz. – KMS Yerel Sunucusu, Kayıt Defteri Anahtarlarını Windows Sistem Kayıt Defterine değiştirerek belirtilen tüm protokolleri kaydeder ve bir Sistem Geri Yükleme Noktası oluşturur. – Kullanılmayan tüm gadget'ları veya işlevleri sistemden temizlemek akıllıca olacaktır ve kalan sihir muhtemelen KMSpico tarafından tamamlanacaktır. – Kullanıcılar, yepyeni bir Windows veya Office modeli eklenene kadar ömür boyu aktivasyona sahip olacaklar. – Yazılım programının uyması gereken herhangi bir adım bulunmadığından teknik bilgisi çok az olan veya hiç olmayan kullanıcıların endişelenmesine gerek yoktur. – KMSpico ile Windows ve tüm MS Office ürünleri tek tıklamayla etkinleştirilecektir. Kurulum yalnızca bir tıklamayla tamamlanır. – KMSpico birçok alternatif dilde mevcuttur ve tamamen ücretsizdir. Etkinleştirme için herhangi bir gizli masraf yoktur, her iki araç da topluluk bağlantısının çalışmasını istemez.

KMSpico'yu kullanmanın tadını çıkarın

Her KMSpico, Office ve Windows'un desteklenen tüm varyasyonlarını etkinleştirmek için kullanılan karlı, güvenli ve çok yönlü bir araçtır. Yazılım programının kullanımının sezgisel olduğundan ve çevrimiçi olarak ücretsiz olarak erişilebilen tercih edilen etkinleştiricilerden biri olduğundan şüphe yoktur. Yazılım programını büyük miktarda etkinleştiren bir uzmanlıktan yararlanır. KMSpico yazılım programı, Windows'un lisans anahtarını değiştirerek Windows ve Microsoft Office'i etkinleştirir. Etkinleştirici tamamen ücretsizdir ve bağlı herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermez. Muhtemelen KMSpico'nun en yeni modelini indirmişsinizdir, hızlı bir şekilde yüklemek en iyisidir. Bilgisayarınızın özelliklerine en uygun modeli koyduğunuzdan emin olun.

– KMSpico'nun muhtemelen PC'nizin kayıt defteri kayıt verileri üzerinde bir etkisi olabileceğini ve bu nedenle PC'nize yerleştirilen Virüs Koruma yardımcı programı tarafından algılanacağını unutmayın. Korkmayın çünkü sisteme yüklenen Windows Defender veya Virus Guard'ı kısa süreliğine devre dışı bırakarak KMSpico'yu kurabileceksiniz. – Başvuru bilgisayarınıza yüklendikten sonra, desteklenen tüm paketleri etkinleştirmek için butonlara tıklayın. – Bir açılır pencere tüketicinin yazdığı Başarıyla Etkinleştirildi bilgisini verecektir. – KMSpico aktivatörü, Windows ve Office'inizi PC'ye kaydedebilen bir yükleyicidir ve yalnızca 2 saniye içinde çalışır. Ayrıca, Etkinleştirilmiş Ürünü sunabilen her Office ve Windows'ta kayıt anahtarlarını da inceleyebilirsiniz.

Kapanıyor

KMSpico aktivatörü, yazılım programını etkinleştirmek için etkili bir cihazdır. Esnektir ve kişinin her türlü seçenekten yararlanabilmesi için Windows'un etkinleştirilmesine izin verir. Kullanımı kolaydır ve Windows ve Office'i etkinleştirmek için izlenmesi gereken zahmetli adımlar yoktur. Aktivatör, bir kişinin ürünü güvenli bir şekilde yerleştirmesine ve etkinleştirmesine olanak tanıyan herhangi bir bozuk veya virüs kayıt verisinden korunur. KMSpico'nun arayüzü %100 güvenli olduğundan sezgiseldir ve kullanıcı dostudur.

Resmi KMSpico'ya sahip olduğunu iddia eden birçok web sitesi bulabileceğinizi ancak ne yazık ki kendinizi sisteme virüs yerleştirirken bulabileceğinizi unutmayın. Güvenli bir erişim için bir grup tartışma panosunu indirmeden veya aramadan önce akıllı olun.

KMSpico'nun en yeni modeli, tüm müşterilerin Office ve Windows'u etkinleştirme konusunda karşılaştıkları her türlü sorunu aşmalarına yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Etkinleştiriciyle, Windows'un tüm seçeneklerinden hiçbir sınırlama olmaksızın en iyi şekilde yararlanma fırsatına sahip olacaksınız. Evet, pek çok platformda uzmanların yazılımın indirilip yüklenmesini önermediğini biliyoruz, ancak yazılım ürününü KMSpico aracılığıyla etkinleştirmenin sorun olmadığını biliyoruz.

Bir yanıt yazın